O nas

Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii (CTNT Polska Sp. z o.o.) polsko – austriackie przedsiębiorstwo z siedzibą w Lublinie, zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i optymalizacją maszyn oraz systemów dla przemysłu produkcyjnego.

Wspieramy firmy z sektora automotive, sektora lotniczego jak również producentów komponentów i podzespołów elektronicznych oraz elektrycznych. Świadczymy usługi w zakresie programowania PLC, usługi konstruktorskie, jak i usługi skanowania oraz  druku 3D dla przemysłu produkcyjnego,  narzędziowego, odlewniczego i tłoczącego. Oferujemy ponadto kompleksową i w pełni zautomatyzowaną obsługę w obszarze gospodarki narzędziowej tzw. Tool Management.

Dysponujemy wyposażeniem i oprogramowaniem spełniającym światowe standardy jakości. Wczesne wdrażanie innowacji pozwala nam wyprzedzić nadchodzące trendy. Pracujemy z myślą o osiągnięciu wyznaczonego celu, odchodząc od utartych metod, jeśli przyniesie to korzyści dla klienta.

Zespół CTNT to ludzie doświadczeni, a zarazem zafascynowani możliwościami nowych technologii. Zawsze jesteśmy otwarci na niestandardowe, lecz skuteczne rozwiązania.
.
  • Biegła obsługa środowiska Siemens SIMATIC.
  • Złożone projekty tworzone z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania: TIA Portal, Solid Edge ST10 Premium oraz hyperMILL.
  • Inżynieria odwrotna i kontrola kształtu z zastosowaniem Geomagic Design X, Geomagic Control X czy IronCAD.
  • Realizacje z użyciem skanera 3D Evatronix Custom Quadro oraz drukarki 3D MakerBot Replicator Z18.
.
CTNT Polska Sp. z  o. o. przynależy do Klastra Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa – porozumienia organizacji naukowych oraz biznesowych wspierającego rozwój branży motoryzacyjnej i maszynowej. Obecność w grupie gwarantuje nam uprzywilejowany dostęp do wiedzy, zasobów i usług firm członkowskich.

DANE KONTAKTOWE

NIP: 712-334-15-29
REGON: 367486343
KRS: 0000682007

SSE Mielec Euro-Park Mielec podstrefa Lublin

Dokumentacja spółki przechowywana jest w Sądzie Rejonowym Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000682007, Kapitał zakładowy: 210 000,00 PLN

Skip to content