Cztery zmartwienia, które dzięki ICN będą należały do przeszłości:

cztery-zmartwienia-img

„Tracimy bardzo dużo czasu z powodu niekontrolowanego  rozrostu danych w dziale produkcyjnym. Podwójne zestawy danych, niejasny zakres kompetencji i tak dalej – Wszystko kosztem produktywności.”

a teraz

ICN standaryzuje i czyści dane podstawowe z aplikacji produkcyjnych, takich jak ERP, CAM lub systemów zarządzania narzędziami.

„Moi pracownicy borykają się całymi dniami z tym, aby poprawiać błędy w danych. Nie wiem, czy to z wina systemów, czy nasza. „

a teraz

Kierowany proces wprowadzania danych i indywidualny schemat autoryzacji zapewniają przejrzysty przebieg i szybkie pozyskiwanie danych.

„W globalnej konkurencji nie możemy już praktycznie podnosić cen. Większe zyski osiągamy w zasadzie tylko poprzez zwiększanie produktywności we wszystkich obszarach.“

a teraz

Wystarczy pobrać informacje o narzędziu, wygenerować jednym przyciskiem raporty i uzyskać przejrzysty status pozyskanych danych podstawowych – wiele dźwigni dla zwiększenia produktywności.

„Z powodu COVID perspektywy stały się jeszcze bardziej niejasne. Dlaczego powinniśmy akurat teraz inwestować czas i pieniądze w nową aplikację?”

a teraz

Trudne czasy to dobry czas na skupienie się na tym, co ważne. Ponieważ – kto teraz sortuje, ten wygrywa!

DANE KONTAKTOWE

NIP: 712-334-15-29
REGON: 367486343
KRS: 0000682007

SSE Mielec Euro-Park Mielec podstrefa Lublin

Dokumentacja spółki przechowywana jest w Sądzie Rejonowym Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000682007, Kapitał zakładowy: 210 000,00 PLN

Skip to content